• Facebook'ta Paylas
  • Twitter'ta Paylas
  • Google'ta Paylas
..

Azim Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 2013 yılında kurulmuş, tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Diğer Sağlık Personelleri ile hizmet veren ve Meridyen 360 Danışmanlık firmasını da bünyesinde barındıran bir şirketler grubudur. Azim Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi geçen sürede yüzlerce firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Onbinlerce çalışana iş güvenliğini anlatarak bu konuda duyarlılık oluşturmaya çalışmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği anlayışımızın temeli hizmet verdiğimiz yerlerde daha sağlıklı ve güvenli işyeri ortamları oluşturmak, çalışanlara yaptıkları işlerin tehlikelerini anlatarak üzerlerine düşen güvenlik önlemlerini almalarını sağlamak, işverene işyerindeki oluşabilecek kazaları anlatarak bunların çözümlerini sunmak üzerinedir.

İşletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tüm talepleri tarafımızdan karşılanarak, bu amaçla iş yerlerinde alınması gereken sağlık ve güvenlik önlemlerinin belirlenmesi ve uygulanmasının izlenmesi, iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi, işçilerin ilk yardım ve acil tedavi ile koruyucu sağlık ve güvenlik hizmetlerinin yürütülmesi hususunda denetim ve eğitim hizmeti vermekteyiz.

Azim OSGB uzman kadrosu ile ihtiyaç kapsamında çözüme yönelik bir hizmet anlayışı yürütmektedir.